Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

У селах Красноволиця та Довбиші проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"

03 січня начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Левицька, головний спеціаліст служби у справах дітей Мирослава Скоржепа спільно із дільничним офіцером Чуднівського відділення поліції Богданом Музичуком та Красногірським сільським головою Олександром Верещаком провели профілактичний рейд «Діти вулиці» на території сіл Красноволиця та Довбиші.

Під час рейду здійснено перевірку стану виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно трьох малолітніх дітей. Дана сім’я нещодавно переїхала у с. Красноволиця із Херсонської області, проте мати не зареєструвала своє та дітей місце проживання, не стала на облік в управлінні праці та соціального захисту населення так як багатодітна родина. Крім того, матір та її співмешканця було помічено за зловживанням алкогольними напоями. На запрошення представників органів місцевого самоврядування у Красногірську сільську раду мати не з’явилась. При обстеженні виявлено задовільні умови для проживання та розвитку дітей. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення зловживання алкогольними напоями, попереджено про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

У с. Довбиші перевірено стан виконання батьками батьківських обов’язків відносно чотирьох малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. На час візиту у будинку було чисто, проте холодно (мати тільки починала палити), від матері відчувався різкий запах алкоголю. Дітей вдома не було, вони гостювали у дядька. Також виявлено, що плита, яку використовують для опалення будинку та приготування їжі, потребує ремонту (дверцята в аварійному стані). З батьками проведено профілактичну роботу щодо виконання своїх обов’язків по утриманню та вихованню дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил протипожежної безпеки в будинку, особливо в опалювальний період, попереджено про відповідальність.