Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

профілактичний рейд «Діти вулиці» в Будичанах та Чуднові

05 лютого головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа спільно з інспектором ювенальної превенції Чуднівського відділення поліції Надією Петрик та головним спеціалістом служби у справах дітей Чуднівської міської ради Мариною Ткачук провели профілактичний рейд «Діти вулиці» на території с. Будичани та м. Чуднів.
Під час рейду здійснено перевірку стану виконання матір’ю батьківських обов’язків відносно малолітнього сина, стосовно яких надійшла інформація з Будичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів про створення конфліктної ситуації в школі (нецензурного звертання до вчителів) та неадекватної реакції матері на зауваження. При обстеженні виявлено задовільні умови для проживання дитини. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення зловживання алкогольними напоями, проведення із сином систематичних виховних бесід про дотримання правил поведінки у школі, шанобливого ставлення до учителів та старших осіб, матір попереджено про відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків та порушення громадського порядку. Із хлопчиком профілактично-виховну бесіду проведено у Будичанській школі.

Також з учнями середніх та старших класів Будичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено виховний захід щодо попередження злочинів, правопорушень та інших негативних явищ в учнівському середовищі.

Крім того, у с. Будичани перевірено стан виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно 3-ох неповнолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. При обстеженні виявлено задовільні умови для проживання та розвитку дітей, з матір’ю проведено профілактичну роботу, рекомендовано оформити посвідчення багатодітної родини для користування державними пільгами.

У м. Чуднів здійснено перевірку стану виконання батьківських обов’язків матір’ю відносно 5-ти неповнолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Виявлено задовільні умови для проживання та виховання дітей. З матір’ю проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, рекомендовано більше уваги приділяти вихованню старшого сина, якого нещодавно притягнено до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення.

За результатами обстежень складено акти та прийнято рішення залишити дітей на обліку в службі у справах дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах.