Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Служби району вирішували соціальні питання в Карпівцях

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування, відповідно до графіку відвідування сімей опікунів, піклувальників, 15 травня начальником служби у справах дітей Наталією Левицькою, спеціалістом сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Оксаною Колядюк, спільно із працівником районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мирославою Микитюк проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в с. Карпівці.       

За результатами обстеження встановлено, що опікуни та піклувальники  виконують свої опікунські обов’язки в повній мірі, створено належні умови для проживання, виховання та розвитку підопічних. Діти забезпечені одягом, взуттям, шкільним приладдям, засобами особистої гігієни та речами для особистого розвитку.

З опікунами та піклувальниками проведено роз’яснювальну роботу, що у разі зміни місця проживання, працевлаштування та виїзду за кордон, необхідно повідомити в службу у справах дітей  райдержадміністрації для подальшого вирішення даного питання.

Також проведена профілактична робота з дитиною-сиротою щодо недопущення вживання спиртних напоїв і паління, перебування у вечірній час без супроводу дорослих осіб.