Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Контроль за належним виконанням батьківських обов’язків

З метою перевірки стану виконання батьками та особами, що їх замінюють батьківських обов’язків відносно дітей протягом тижня службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, працівниками Чуднівського відділення поліції відвідано 4 сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 6 дітей та 1 сім’ю піклувальника,  на вихованні у якого 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.
     
Перевірки таких сімей за місцем проживання здійснюються з метою виявлення і попередження сімейного неблагополуччя, недопущення порушення прав дітей та з метою направлення батьків на шлях виправлення, задуматися про належне виховання своїх дітей і відмовитися від шкідливих  звичок.
       
У ході обстеження  виявлено задовільні умови для проживання та розвитку підопічних дітей. Діти забезпечені одягом та взуттям, навчальним приладдям, засобами особистої гігієни.
        
За результатами відвідувань сімей виявлено  родину, в якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків відносно двох дітей.  Працівниками Чуднівського відділення складено адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків.