Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Профілактичний рейд на території Красногірської сільської ради

6 листопада головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації  Марина Ткачук  спільно з працівниками Чуднівського відділення поліції  здійснили профілактичний  рейд  на  території Красногірської  сільської  ради. 
В ході  проведення рейду обстежено житлово-побутові умови проживання  4  дітей   із   1   сім’ї,   які перебувають на обліку в службі у  справах  дітей  райдержадміністрації у зв’язку із тим,  що  батьки  ухиляються від виконання батьківських обов’язків.  Членами комісії встановлено, що потреби дітей в даній родині  задовольняються не в повній мірі.  

З обома батьками  проведено  профілактичну бесіду  щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, належного виконання батьківських обов’язків, наголошено про  недопущення зловживання спиртними напоями.  

Також проведено профілактичну роботу з учнями Красногірської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів щодо систематичного відвідування навчальних занять,  недопущення  порушення  дисципліни  в  школі,  роз’яснено про адміністративну та кримінальну відповідальність  за  вчинення ними правопорушень.