Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Служба у справах дітей повідомляє

15 травня головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа та завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Левчик провели профілактичний рейд «Комп’ютерний клуб» та по виконанню Закону України «Про захист суспільної моралі» на території м. Чуднів.

Під час рейду здійснено перевірку роботи розважально-ігрових закладів «Інтернетцентр» та «Золота підкова», при перевірці неповнолітніх осіб у даних закладах не виявлено.

Із касирами ігрових закладів проведено профілактичну роботу щодо запобігання втягуванню дітей в комп’ютерні ігри, що пропагують культ жорстокості та насильства, недопущення неконтрольованого доступу дітей до продукції, що може негативно впливати на розвиток молодого покоління, розбещувати свідомість дітей, призводити до скоєння правопорушень, суїцидів та інших негативних явищ та щодо дотримання Закону України «Про захист суспільної моралі».

Також на території м. Чуднів розповсюджено друковану інформаційну продукцію «Продають алкоголь неповнолітнім? Телефонуй: 102, 2 14 21».