Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Допоможіть у влаштуванні дитини сімейними формами виховання

На первинному обліку служби у справах дітей Чуднівської райдержадміністрації перебуває дитина Громов Василь Ігорович, 10.01.2005 р.н.
Малолітній має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, у зв’язку із позбавленням матері батьківських прав. Відомості про батька записані зі слів матері.

На даний час дитина перебуває в Комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім». Термін перебування дитини в закладі спливає 11.04.2018 року.

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, у тому числі на право прийняття важливих рішень від імені дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло й любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей, задовольняють щоденні потреби, надають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної дитини, якого б віку вона не була. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я – прийомна або будинок сімейного типу.

Якщо ви маєте серйозні наміри та готові взяти дитину до себе в сім’ю, звертайтесь до служби у справах дітей Чуднівської районної державної адміністрації за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104 каб. 20, 21.