Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Служба у справах дітей інформує.

10 липня головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Мариною Ткачук спільно з працівниками Чуднівського відділення поліції з метою обстеження житлово-побутових умов проживання дітей та проведення профілактичної роботи з батьками, які ухиляються від виконання свої батьківських обов’язків здійснено профілактичний  рейд  на території Турчинівської, П’ятківської сільських рад та Вакуленчуківської селищної ради. 
Під час  здійснення  перевірки  в одній сім’ї  виявлено  незадовільні умови для виховання та розвитку  двох малолітніх дітей: батьки не дотримуються санітарно-гігієнічних норм проживання в житловому приміщенні,  неналежним чином здійснюють догляд за своїми дітьми, не забезпечують повноцінне харчування дітей.  Даним батькам роз’яснено підстави позбавлення батьківських прав та причини негайного відібрання  дітей та наголошено про належне виконання батьківських обов’язків. Інспектором з ювенальної превенції  Чуднівського  ВП  Надією Петрик на обох батьків складено адміністративні протоколи за  ч. 2 ст. 184 КУпАП  за ухиляння від виконання батьками своїх обов’язків.
З усіма батьками проведено профілактичну роботу щодо здійснення належного догляду за своїми дітьми, недопущення вживання спиртних напоїв, наголошено про створення відповідних умов для життєдіяльності та розвитку малолітніх дітей.