Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Служба у справах дітей інформує

У системі засобів виправлення і ресоціалізації неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, важливе місце займає соціально-виховна робота, яку проводять працівники пробації та служби у справах дітей.
 Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, ведення здорового способу життя, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, сумлінного ставлення до навчання та праці, підвищення культурного рівня тощо.
11 липня головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Мирослава Скоржепа спільно із працівниками Чуднівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області провели профілактично-виховний захід на тему «Вплив асоціальної поведінки на майбутнє людини» з неповнолітніми, засудженими до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, які перебувають на обліку в секторі.
В ході заходу із неповнолітніми підобліковими проведена індивідуальна робота з метою уникнення рецидиву протиправних дій. З метою попередження проявів асоціальної поведінки неповнолітнім наголошено на соціальних наслідках вчинення злочинів (місцем правопорушника у колективі та в суспільстві), надано поради щодо контролю за волею, емоціями, розвитку позитивних комунікаційних зв’язків, усунення конфліктних стосунків, організації дозвілля. Особлива увага під час бесіди з правопорушниками приділялась важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення відповідно до їх реальних можливостей.
Додатково з неповнолітніми засудженими проведено чергову профілактичну бесіду щодо недопущення вчинення повторно злочинів чи правопорушень та попереджено про наслідки порушення умов перебування на обліку в районному секторі з питань пробації.  
Організовуючи роботу з неповнолітніми засудженими, працівники служби у справах дітей та пробації намагаються довести їм, що вони такі ж члени суспільства, як й інші, а їх колишні вчинки не повинні стати на заваді в подальшому житті.