Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Зміни у Порядку повідомної реєстрації територіальних (галузевих) угод, договорів

Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 13 лютого 2013 № 115», якою спрощено процедуру повідомної реєстрації територіальних (галузевих) угод, договорів. Постанову опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» 31 серпня 2019 року. 

Особливості оновленого Порядку повідомної реєстрації територіальних (галузевих) угод, договорів:

1. На повідомну реєстрацію подається один примірник угоди, колективного договору (далі-договір), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом. 

На вибір сторін угод, договорів (незалежно від їх можливостей) пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу: 
- оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками; 
- оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами; 
- електронна (сканована) копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою. 

2. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди, договору, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів. 

3. Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди, договору, змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ. 

Також звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику угоди, договору, змін і доповнень до них і не повертає його сторонам, а зберігає поданий примірник документу до заміни новою угодою, договором.

Додатково. За консультативною допомогою щодо укладення колективних договорів звертатися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою: м.Чуднів, вул. Житомирська, 15, кім. № 1, тел. 2-17-56.

Управління праці та соціального захисту 
населення районної державної адміністрації