Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

До відома учасників АТО/ООС

З метою відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь, як невід’ємної складової адаптації до життя в мирних умовах, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці Урядом затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації  учасників АТО ...
та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за відповідною програмою  (постанови Кабінету Міністрів України від 31.03 2015  № 179 та від 21.06. 2017  № 432).

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО/ООС (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.

Надання послуг професійної адаптації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, одноразово в порядку черговості за бюджетною програмою 1501040  «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя» за напрямом «Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС».  

Ви маєте можливість пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету у професійно - технічних навчальних закладах, автошколах, навчально-курсових комбінатах, курсах водіїв, по вивченню іноземних мов, тощо з терміном навчання до 12 місяців.   
   
На зазначені цілі у 2020 році для нашого району виділено 35 000 грн.

Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання із відповідною заявою та документами.

Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.

По всіх питаннях професійної адаптації звертайтесь за адресою: м. Чуднів, вул. Житомирська, 15, каб.1, тел.: 2-17-56, управління праці та соціального захисту населення.


Управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації