Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Захоплююча зустріч із Заслуженим журналістом України

    У редакції районної газети «Життя Чуднівщини» відбулась зустріч учнів 2-4 класів М.Коровинецької ЗОШ І-ІІ ст.  із Заслуженим журналістом України Антоніною Момот. Антоніна Віталіївна направила зустріч з учнями в русло пізнання, збагатила скарбничку учнівських знань про визначні місця Чуднівщини, більш детальніше зупинилась на роботі журналіста.

    Заступник редактора газети Ірина Павлівна Топиха захоплююче і цікаво розповіла про роботу редакції, показала унікальні архівні збереження підшивок газет. Діти уважно слухали, ставили запитання, пізнавали нове, цікаве і корисне.

    Класний керівник учнів Зіна Миколаївна Корчук працює над темою «Проектна діяльність учнів початкової школи, як продуктивний шлях формування життєвих цінностей».    Протягом навчального року було проведено такі навчальні проекти «Мандрівка шляхами Тараса Шевченка», «Леся Українка – поетична квітка України» з літературного читання, «Цікавий світ материка, на який я хотів би потрапити» з природознавства, «Декорування великодніх яєць» з трудового навчання та інші.

    Як завершення даного напрямку діяльності була проведена ця зустріч за ініціативи Антоніни Момот.