Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Голова райдержадміністрації зустрівся зі священослужителями Української Православної Церкви

Сьогодні, 6 листопада, голова райдержадміністрації Олександр Лаврук зустрівся зі священослужителями Української Православної Церкви району.
На початку зустрічі Олександр Іванович висловив сподівання на відкриту і відверту розмову, на особисте знайомство та діалог, у результаті якого мають бути вирішені будь-які непорозуміння чи проблеми. Керівник району також підкреслив:   «Віра – це особистий вибір кожної людини, вона повинна йти від душі і бути поза політикою. Тож ніякого тиску чи заборон на релігійні конфесії з боку влади немає і не може бути»
   
Благочинний Української Православної Церкви в Чуднівському районі, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці Андрій Змієвський висловив свою думку з приводу ситуації, яка склалася на сьогодні у релігійному житті України та району, зокрема. Священик зазначив, що Українська Православна Церква має свою чітку структуру і канони, яким понад дві тисячі років і яким підпорядковується церковне життя. Усі священики району – це люди, які народились в Україні, представляють Україну в релігійних колах і є її законослухняними громадянами. Під час богослужінь усі священики моляться за Україну і українців, за мир і спокій у державі. Проте священики проти втручання влади у церковні справи, як це і передбачено Конституцією України.
   
Усі учасники зустрічі мали можливість висловити думку стосовно ситуації, що склалася у житті держави і Церкви, озвучили свої побажання і проблеми.
   
На завершення зустрічі всі учасники дійшли однієї думки, що головне – це стабільність, громадянський спокій і мир у районі, бо і влада району, і Церква служать людям і мають дбати про їх благополуччя.