Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Візитка

Візитка

Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації Чуднівської районної державної адміністрації Житомирської області

Керівник Центру - Олексюк Світлана Миколаївна

Адміністратор Центру - Циганок Василь Дмитрович

Реєстратор Центру - Левик Ірина Іванівна

Адреса Центру:

інд. 13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125 (2 поверх)

контактний телефон: 04139 2-13-20

e-mail: cnapchudniv@ukr.net

Режим роботи Центру:

Понеділок, середа, четвер, п’ятниця – з 8.00 до 17.00 години

Вівторок – з 8.00 до 20.00 години

Без перерви на обід

Вихідний день: субота, неділя.

Центр надання адміністративних послуг утворено розпорядженням голови райдержадміністрації 26 грудня 2013 року на виконання Закону України «Про адміністративні послуги». Фактичну роботу розпочав з травня 2014 року. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 26 листопада 2019 року Центр надання адміністративних послуг  реорганізовано у Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації.

Центр розміщено в центральній частині міста в зручному для суб’єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою. Передбачено безоплатну стоянку автомобільного транспорту. Вхід до приміщення обладнано пандусом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Центр надання адміністративних послуг знаходиться на другому поверсі адмінбудинку комунальної власності районної ради, поділяється на відкриту та закриту частини. Для ознайомлення суб'єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг облаштовано інформаційні стенди. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації надається 58 адміністративних послуг. Райдержадміністрацією забезпечено співпрацю Центру з відділом Держгеокадастру у Чуднівському районі, районним сектором державної міграційної служби, управлінням Держпродспоживслужбою у Чуднівському районі, Чуднівським районним сектором управління ДСНС України в Житомирській області, відділом сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відділом регіонального розвитку, архітектури, будівництва і ЖКГ райдержадміністрації.

Основними завданнями ЦНАПу є:

  1. організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  2. спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
  3. забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Законом України «Про адміністративні послуги» чітко визначені поняття адміністративної послуги та суб’єкта надання адміністративної послуги.
Адміністративна послуга – результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.
Суб’єкт надання адміністративної послуги – орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.
Вимоги цього Закону поширюються на надання суб’єктом надання адміністративних послуг витягів та виписок з реєстрів, свідоцтв, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.
Візитка
Візитка
Візитка
Візитка
Візитка
Візитка
Візитка