Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Про стан виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» у районній державній адміністрації здійснюються заходи щодо реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Доступ до публічної інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, районній газеті «Життя Чуднівщини», інформаційних стендах.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації висвітлено інформацію про структуру, повноваження, основні завдання, напрями діяльності райдержадміністрації, прийняті головою райдержадміністрації розпорядження. Постійно інформується про проведену роботу по виконанню прийнятих програм, розпоряджень, планів та заходів.

У розділі «Доступ до публічної інформації» розміщено розпорядження голови райдержадміністрації від 04 липня 2011 року № 288 «Про розгляд запитів щодо надання публічної інформації про діяльність районної державної адміністрації, її структурних підрозділів», викладено Порядок складання, подання та розгляд запитів щодо надання публічної інформації в райдержадміністрації.

Протягом 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 29 запитів про надання інформації.

Запити розглянуті відповідальними працівниками райдержадміністрації у встановлений законом 5-денний термін та проінформовано про наслідки розгляду заявників.

Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» знаходиться на постійному контролі у райдержадміністрації.