Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації від 04 липня 2011 року №288

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації від 04 липня 2011 року №288

УКРАЇНА
ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації

від 04 липня 2011 року № 288

Про розгляд запитів щодо надання
публічної інформації про діяльність
районної державної адміністрації,
її структурних підрозділів.

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.11 за № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.11 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», з метою забезпечення права кожного на доступ інформації, що знаходиться у володінні Чуднівської райдержадміністрації, а також до інформації, що становить суспільний інтерес:

  1. Затвердити Порядок складання, подання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації в Чуднівській райдержадміністрації згідно з додатком.
  2. Затвердити форму запиту на інформацію, що додається.
  3. Визначити загальний відділ апарату райдержадміністрації (Корчук Н.П.) відповідальним структурним підрозділом з питань опрацювання та організації розгляду запитів щодо надання публічної інформації.
  4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації (Корчук Н.П.) забезпечити реєстрацію, облік та здійснення контролю за виконанням запитів щодо надання публічної інформації.
  5. Управлінням, відділам райдержадміністрації визначити посадових осіб, які організовуватимуть доступ до публічної інформації, та завдання для них.
  6. Начальнику загального відділу апарату райдержадміністрації Корчук Н.П., завідуючій сектором внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Атаманчук С.Є., Державному адміністратору райдержадміністрації Хичію Л.І.:

    Забезпечити оприлюднення в офіційних друкованих виданнях, на веб-сайті, на інформаційних стендах, в інший прийнятий для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Домашенка П.П.

Голова державної
адміністрації

М.Ю. Самчик