Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра ХОМИЧА та голови районної ради Павла ДОМАШЕНКА з Всеукраїнським Днем бібліотек

Шановні бібліотекарі!
Професійне свято — це нагода не тільки для осмислення і оцінки зробленого, визначення завдань на найближчу та віддалену перспективи, це й привід висловити глибоку ...
вдячність усім, хто присвятив своє життя бібліотеці, книзі, читачеві: ветеранам праці, тим, хто набуває досвіду, робить перші кроки в бібліотечній професії, відданим бібліотеці читачам, тим, хто підтримує бібліотеку, допомагає їй виконувати благородну місію.

Нехай це свято — Всеукраїнський День бібліотек — стане дієвим, етапним заходом у подальшому розвитку бібліотечної справи країни, наближенні того часу, коли всі, без винятку, книгозбірні будуть активно запитуваними суспільством і стане нормою для кожної з них стабільне фінансування, модернізація та інформаційна насиченість.

Бажаємо усім причетним до бібліотечної праці бути успішними і щасливими. Міцного здоров'я, добробуту і благополуччя у ваших домівках.
 

Голова районної  Голова районної
державної адміністрації          ради

                 Олександр ХОМИЧ              Павло ДОМАШЕНКО