Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра ХОМИЧА та голови районної ради Павла ДОМАШЕНКА з Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні жителі Чуднівщини!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня захисника України!
Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
 
Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  від сепаратистської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад зі своїх попередників. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники України! Дорогі земляки!

Дякуємо вам за відданість Україні! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

Бажаємо усім міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

Слава Україні! Слава її героям!  


З повагою,
голова районної                             голова районної
державної адміністрації                 ради
    
        Олександр ХОМИЧ                      Павло ДОМАШЕНКО