Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

У Чуднові відзначили День Гідності та Свободи

Сім років тому – 21 листопада 2013 року – розпочався масовий протесний рух українського народу проти злочинної влади та на підтримку європейського курсу країни, котрий було названо Євромайдан.
Події на Євромайдані називають також Революцією Гідності, адже це було протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто її не має.

З того часу, щорічно, 21 листопада, відзначається День Гідності та Свободи на знак вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. У цей день український народ демонструє свою готовність і надалі відстоювати цінності Революції Гідності.

У рамках відзначення цієї дати в Чуднові відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника, встановленого на честь борців за єдність та незалежність України, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Хомич, голова районної ради Павло Домашенко, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, представники районної організації ветеранів, державних установ та організацій, громадськість.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО/ООС.