Герб Чудніву

Чуднівська районна державна адміністрація

13200, м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 104
Герб України

Привітання голови райдержадміністрації Олександра ХОМИЧА та голови районної ради Павла ДОМАШЕНКА з Днем Гідності та Свободи

Шановні жителі Чуднівщини!
21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013-2014 років.
У цей день всі ми  віддаємо належну шану патріотизму й мужності наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.  У ті дні довелося виборювати права на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну – власне життя.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які боролися і борються за нашу волю, свободу та незалежність.

Дякуємо кожному з вас, дорогі чуднівчани, за ваш патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Бажаємо усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!
          
Слава Україні! Слава її Героям!


З повагою,

голова районної                            голова районної
державної адміністрації                ради
    
          Олександр  ХОМИЧ                       Павло ДОМАШЕНКО